Vytvoření brandu

Studio VOKO jsme založili v roce 2016 s jasnou misí – pomáhat začínajícím startupům, ale i zavedeným firmám dlouhodobě budovat jejich značky. Tak, aby obstály v konkurenčním prostředí a  vzbuzovaly ve svých zákaznících ty správné emoce. Důležitou součástí naší práce je naslouchání a budování vztahů s našimi klienty. Díky tomu dokážeme pochopit podstatu jejich podnikání, ctít jejich hodnoty a především vyhovět všem potřebám a přáním. Přetváříme jejich značky v silné brandy s pevnými základy. Naším cílem je, aby pak značka byla zapamatovatelná a čitelná, ale také to, aby vydělávala.

Záleží nám na důvěře a dlouhotrvající spolupráci. Stávající klienti jsou proto zároveň našimi dlouholetými partnery, kteří nás vyhledali, protože neměli prostor se své značce plně věnovat či se rozhodli přijímat jiné výzvy.

Neomezujeme se na žádný obor nebo region. Jsme otevření všem firmám a s radostí o ně budeme pečovat.

MISE

Vytváříme z obchodních značek brandy s jasně definovanou vizuální identitou, která je na první pohled rozpoznatelná od konkurence. Tím pomáháme našim dlouholetým klientům být víc vidět. Máme na to totiž VOKO.

VIZE

Chceme být i nadále silným partnerem firem napříč různými obory na českém i rakouském trhu. Naším cílem je i nadále spolupracovat s inspirativními klienty a být jim silnou oporou na cestě za úspěšným businessem.

Správa sociálních sítí

VOKO LIDI

Stejně tak jako je rozmanité portfolio našich klientů, je rozmanitý i náš tým. Všichni ale ctíme naše hodnoty a přání klienta. Ve VOKU se proto setkáte s lidmi, kteří vám budou naslouchat, pečlivě vnímat vaše potřeby a následně vytvoří takový koncept, který vás dozajista potěší, ale i překvapí! Z původního dvojmužného týmu je z nás parta, ve které má každý svou důležitou roli: od grafického designu, ilustrací, kódování webu až po excelové tabulky nebo péči o klienty. Zároveň spolupracujeme i s externími profesionály z oboru. Díky tomu jsme schopni sestavit tým přesně na míru vašim potřebám.