kvitka

Majitelé květinového ateliéru Z lásky kvítka nás oslovili v roce 2022  s přáním kompletně nové vizuální identity a správy sociálních sítí.

CukrarstviLavendy

V Cukrářství Lavendy najdete naši práci všude: od návrhu interiéru cukrářství, venkovní květinové terasy, na všech tiskovinách i na sociálních sítích, které spravujeme.

Vytvoření webových stránek

Ohub je coworkingové centrum, sídlící v Olomouci. Je to prostor, kde lidé mohou pracovat na svých projektech, diskutovat o nich a realizovat své vize.

OK

O.K. solution je personální agentura, pro kterou jsme v roce 2020 vytvořili mediální strategii a na jejím základě průběžně budujeme silný brand. 

BROKIS

Pro BROKIS pracujeme od roku 2017 a naší pracovní náplní je komplexní PR zastoupení - od správy sociálních sítí, přes tvorbu webových stránek, tvorbu moodových fotografií až po komunikaci s PR agenturami a médii.

NOCO

Zaměřením NOCO je prodej a servis mobilních telefonů a síť jejích prodejen je rozprostřena po celém Jihočeském kraji. Studio Zodpovídáme za vizuální identitu firmy od základu.

Alensa

Firma Alensa se zabývá prodejem kontaktních čoček a brýlí a za necelých 20 let vybudovala síť e-shopů ve více než třiceti zemích po celém světě. Logo, které používá, vzniklo ve Studiu VOKO. 

BistroCafeFriends

Web, sociální sítě, tiskoviny - to vše prošlo našima rukama v případě telčského Bistra Café Friends. Pomohli jsme vytvořit silný brand, který se stále rozvíjí.

iTrvalky

iTrvalky jsou zahradnický startup, který nabízí trvalkové záhony online.  Pomohli jsme jejich vizi zrealizovat a dát jí vizuální podobu. 

Ji.hlava

Mezinárodní festival dokumentárních filmů v Jihlavě je významnou událostí v oblasti filmového dokumentu. Každoročně zachycujeme na  sociálních sítích aktuální dění festivalu. 

Grafické studio

Pro advokátní kancelář Evy Decroix jsme vytvořili logomanuál fimy a dlouhodobě plníme funkci PR konzultanta, a to i pro aktivity paní Decroix jako členky Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.

KZ

Krafferova zahrada je komunitní projekt, který dává nový smysl původně barokní zahradě v centru Jindřichova Hradce. Spolupracovali jsme na vytvoření její vizuální identity. 

Správa sociálních sítí

Na luka se zabývá realizací soukromých i veřejných zahrad.  Zpracovali  jsme pro ně novou vizuální identitu, zahrnující logo, web, merkantilní tiskoviny a potisk aut.

Decroix

PechaKucha je platforma, která vytváří prostor pro setkávání inspirativních lidí. Studio VOKO připravilo autorské ilustrace pro prezentaci političky Evy Decroix.

PR služby

Udržitelnost a ekologie jsou klíčová slova pro projekt BROKISGLASS. Tato značka spolu se Sklárnou Janštejn a firmou BROKIS spadá do konsorcia JGG, pro kterou zajišťujeme celkovou správu PR komunikace.

2023 02 31 VOKO reference PRZ 07 ©VOKO

Českobudějovické Centrum spirální stabilizace nabízí pomoc všem, kteří mají problémy se zády a snaží se je řešit. Pod kvalifikovaným dohledem se zde vyučuje unikátní rehabilitační metoda SM systém, přinášející prokazatelné a dlouhodobé účinky při léčbě ortopedických problémů páteře.