Vytvoření logotypu

Jsme branding studio,
máme na to VOKO

Baví nás různorodost. Pracujeme a chceme pracovat s klienty napříč různými obory – od malých živnostníků, přes výrobní podniky až po veřejné projekty. Rozmanitost nás inspiruje a nutí nás neusínat na vavřínech.  

Svět se totiž rychle mění a my se musíme a chceme měnit s ním. Sledujeme současné trendy a přebíráme veškerou starost o komunikaci a propagaci značky našich klientů, aby se mohli nerušeně věnovat svému byznysu. Dostávají od nás kvalitní služby, které dávají smysl a tvoří udržitelný celek.   

NAŠE FILOSOFIE – DLOUHODOBÁ PARTNERSTVÍ 

Obchodní značka není automaticky brand – pro to, aby vzniknul, se na něm musí soustavně pracovat.  Budujeme proto se svými klienty dlouhodobá partnerství, jejichž cílem je symbióza všeho. Dáváme tak na odiv krásno jejich produktů a služeb a necháváme vyniknout silné příběhy brandů. 

VOKO UDRŽITELNÉ 

Udržitelnost je pro nás důležitá, a to nejen z hlediska ekologické udržitelnosti, ale také té etické a ekonomické.  

Služby, které ve VOKU poskytujeme, rozvíjejí chod společností našich klientů a přispívají k jejich lepšímu umístění na trhu. Tyto společnosti jsou díky našim službám prosperujícími a konkurenceschopnými, a tím ve svém specifickém oboru i udržitelnějšími. A to ať se jedná o návrh loga, které je vždy tvořeno s myšlenkou designu dlouhodobého využití nebo správy sociálních sítí. Náš vytříbený design má vždy nadčasový charakter, který lze užívat po generace.

CO UMÍME

Při tvorbě brandu řešíme s klientem detailně jeho představu. Jedná se o dlouhodobý proces, jehož součástí je intenzivní spolupráce s klientem, rešerše, porozumění, studie a skici. Na začátku pracujeme na důkladné analýze konkurenčního prostředí, určení cílových skupin a způsobu, jak s nimi komunikovat.  

Ladíme Tone of Voice, který navozuje atmosféru a dává značce hlas. Následují konkrétní návrhy, jako je logo, symbolika brandu, reklamní slogany, texty a vizuální prvky.  Cílem je nastavení vizuální identity, která je sexy a zároveň značku dobře zobchoduje a dlouhodobě ji udrží na trhu.  

Weby a sociální sítě našich klientů musí mluvit jednotným hlasem – a to umíme zařídit. Zajišťujeme kompletní správu sociálních sítí. Tvoříme unikátní obsah, zahrnující videa, fotografie, grafický design, copywriting. Cílíme na správné skupiny. Sledujeme trendy. Spoluvytváříme příběh, který zaujme.  

Díky naší péči vzniká PR, které má dosah a funguje. Nepřesvědčujeme firmy, aby utrácely statisíce za inzerci, ale spíše aby investovaly rozumné částky do věcí, které dávají smysl. 

Umíme uspořádat event, který bude mít přesah! Zajistíme rozhovor v ikonických magazínech. Oslovíme ty správné influencery a nastavíme s nimi efektivní spolupráci. Díky těmto aktivitám zasáhneme cílové skupiny, které bude naše téma zajímat. Našim cílem je, že se o vaší značce bude mluvit a že se o ní dozví správní lidé tou správnou cestou. 

Weby, které tvoříme, jsou důležitou součástí celé korporální identity. Realizujeme vizuálně jednoduché a přehledné webové stránky. Ty jsou pro nás základem, který dále rozvíjíme například prostřednictvím sociálních sítí.  

Webové stránky musí reagovat na nová zařízení a umět s nimi pracovat. Web pro desktopové verze se musí chovat jinak než pro mobily, protože ho uživatelé navštěvují za jiným účelem, hledají jiné informace a celé zařízení ovládají jiným způsobem. Monstrózní webové stránky, které se donedávna tvořily, v dnešní době již příliš nedávají smysl.  

Základem je pro nás čistý design a obsah, který je pochopitelný, a lze ho snadno a intuitivně najít. Reagujeme na to, že se vše zrychluje. Takže například dlouhé texty nahrazujeme grafikou, obrázkem nebo videem.